Szkoła Podstawowa w Niemczu

  • DSC_0042.jpg
  • DSC_0318.jpg
  • _DSC0549.jpg
  • _DSC0660.jpg
  • _DSC0663.jpg
  • _DSC0826.jpg
  • _DSC0953.jpg
  • _DSC0967.jpg
  • _DSC0975.jpg

 

 

 

 

 

Pracownicy szkoły 2013/2014

PRACOWNICY PEDAGOGICZNI

L.p.

Nazwisko

Nauczany przedmiot

1.

mgr Małgorzata Dziedzic  

dyrektor szkoły
przyroda

2.

mgr Beata Bednarkiewicz

wicedyrektor
język niemiecki

3.

mgr Jolanta Bręczewska

język polski

4.

mgr Aleksandra Zasadowska

język polski, historia

5.

mgr Anna Koczorowska

matematyka

6.

mgr Joanna Beardshall

matematyka

7.

mgr Beata Deptuła     

język angielski
(urlop macierzyński)
Zastępstwo:
mgr Agnieszka
Babiuk-Jabłońska

8.

mgr Łukasz Borzych

język angielski

9.

mgr Bohdana Nic

język angielski
(urlop wychowawczy)

10.

mgr Joanna Piekarz

przyroda

11.

mgr Bogusława Ziółkowska

przyroda

12.

mgr Violetta Frelichowska

edukacja wczesnoszkolna

13.

mgr Danuta Durda

edukacja wczesnoszkolna

 

14.

mgr Przemysław Zając

wychowanie fizyczne
basen

15.

mgr Aleksander Koczorowski 

wychowanie fizyczne
basen

16.

mgr Kazimiera Sulińska

plastyka

17.

mgr Romuald Graul

muzyka

18.

mgr Agata Górecka

informatyka
technika

19.

mgr Agnieszka Winkowska

religia, basen

 

20.

ks. mgr Mirosław Goślinowski 

religia

21.

mgr Anna Przybylska

edukacja wczesnoszkolna

22.

mgr Violetta
Rajpold-Klarkowska

edukacja wczesnoszkolna

23.

mgr Wiesława Witkowska

edukacja wczesnoszkolna

24.

mgr Agnieszka Baranowska

edukacja wczesnoszkolna
(zwolnienie chorobowe)
Zastępstwo:
mgr Agata Głuszkowska

25.

mgr Mariola Siuda

edukacja wczesnoszkolna

26.

mgr Hanna Małachowska

świetlica

27

mgr Ewa Machera

świetlica

28.

mgr Kinga Nowacka

oddział przedszkolny

29.

mgr Edyta Ostromęcka

oddział przedszkolny

30.

mgr Kinga Słomińska

pedagog szkolny

31.

mgr Marta Pawluś

biblioteka
logopeda

PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI:

  1. Dorota Urban
  2. Katarzyna Rogowska
  3. Bernadeta Borkowska
  4. Elżbieta Kubowicz - zwolnienie chorobowe
  5. Monika Bujewska
  6. Małgorzata Sentkowska
  7. Eliza Ziółkowska
  8. Joanna Zielińska
  9. Edward Kamiński
  10. Małgorzata Kamińska
  11. Krystyna Olszewska
  12. Gabriela Cieślak
  13. Renata Srokosz
  14. Monika Lupa - zastepstwo za p. Kubowicz

Pracownicy szkoły 2012/2013

PRACOWNICY PEDAGOGICZNI

L.p.

Nazwisko

Nauczany przedmiot

1.

mgr Małgorzata Dziedzic  

dyrektor szkoły
przyroda

2.

mgr Beata Bednarkiewicz

wicedyrektor
język niemiecki

3.

mgr Małgorzata Karczewska

język polski, historia
(zwolnienie chorobowe)

4.

mgr Paweł Konieczka

historia

5.

mgr Jolanta Bręczewska

język polski

6.

mgr Aleksandra Zasadowska

język polski, wdż,
świetlica

7.

mgr Anna Koczorowska       

matematyka
(urlop macierzyński)

8.

mgr Joanna Beardshall

matematyka

9.

mgr Bohdana Nic

język angielski
(urlop macierzyński)

10.

mgr Łukasz Borzych

język angielski

11.

mgr Beata Deptuła

język angielski
świetlica

12.

mgr Violetta Frelichowska

edukacja wczesnoszkolna
(urlop zdrowotny)

13.

mgr Bogusława Ziółkowska

przyroda
świetlica, basen

14.

mgr Przemysław Zając

wychowanie fizyczne
basen

15.

mgr Aleksander Koczorowski 

wychowanie fizyczne
basen

16.

mgr Kazimiera Sulińska

plastyka

17.

mgr Romuald Graul

muzyka

18.

mgr Agata Górecka

informatyka
technika

19.

mgr Agnieszka Winkowska

religia

20.

ks. mgr Mirosław Goślinowski 

religia

21.

mgr Magdalena Kawecka-Piłat

edukacja wczesnoszkolna
(urlop zdrowotny)

22.

mgr Danuta Durda

edukacja wczesnoszkolna

23.

mgr Wiesława Witkowska

edukacja wczesnoszkolna

24.

mgr Agnieszka Baranowska

edukacja wczesnoszkolna

25.

mgr Mariola Siuda

edukacja wczesnoszkolna

26.

mgr Hanna Małachowska

edukacja wczesnoszkolna

27

mgr Anna Przybylska

edukacja wczesnoszkolna

28.

mgr Violetta
Rajpold-Klarkowska 

oddział przedszkolny

29.

mgr Kinga Nowacka

oddział przedszkolny

30.

mgr Edyta Ostromęcka

świetlica

31.

mgr Kinga Słomińska

pedagog szkolny

32.

mgr Marta Pawluś

biblioteka

33.

mgr Michalina Kaczmarczyk

matematyka

PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI:

  1. Dorota Urban
  2. Katarzyna Rogowska
  3. Bernadeta Borkowska
  4. Elżbieta Kubowicz
  5. Monika Bujewska
  6. Małgorzata Sentkowska
  7. Eliza Ziółkowska
  8. Ewa Urban
  9. Edward Kamiński
  10. Małgorzata Kamińska
  11. Krystyna Olszewska
  12. Gabriela Cieślak
  13. Renata Srokosz

Pracownicy szkoły 2011/2012

 

 

PRACOWNICY PEDAGOGICZNI:

 

 

L.p.

 

Nazwisko

 

Nauczany przedmiot

1.

mgr Małgorzata Dziedzic

dyrektor szkoły
przyroda

2.

mgr Violetta Frelichowska

wicedyrektor
edukacja wczesnoszkolna

3.

mgr Małgorzata Karczewska

język polski, historia

4.

mgr Jolanta Bręczewska

język polski

5.

mgr Anna Koczorowska

matematyka
świetlica

6.

mgr Joanna Beardshall

matematyka

7.

mgr Julita Opara wdż

8.

mgr Bohdana Nic

język angielski

9.

mgr Beata Deptuła język angielski
świetlica

10.

mgr Beata Bednarkiewicz język niemiecki

11.

mgr Bogusława Ziółkowska przyroda
basen

12.

mgr Agata Górecka

informatyka
technika

13.

mgr Przemysław Zając

wychowanie fizyczne
basen

14.

mgr Aleksander Koczorowski

wychowanie fizyczne
basen

15.

mgr Kazimiera Sulińska

plastyka

16.

mgr Romuald Graul

muzyka

17.

mgr Agnieszka Winkowska

religia
świetlica

18.

ks. mgr Mirosław Goślinowski

religia

19.

mgr Magdalena Kawecka-Piłat

edukacja wczesnoszkolna
nauczanie indywidualne

20.

mgr Danuta Durda

edukacja wczesnoszkolna

21.

mgr Wiesława Witkowska

edukacja wczesnoszkolna

22.

mgr Agnieszka Baranowska

edukacja wczesnoszkolna

23.

mgr Mariola Siuda

edukacja wczesnoszkolna

24.

mgr Kinga Nowacka

oddział przedszkolny

25.

mgr Violetta
Rajpold-Klarkowska

oddział przedszkolny

26.

mgr Kinga Słomińska

pedagog szkolny

27.

mgr Edyta Ostromęcka

wychowawca świetlicy

28.

mgr Marta Pawluś

bibliotekarz

 

PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI:

1. Dorota Urban
2. Katarzyna Rogowska
3. Bernadeta Borkowska
4. Elżbieta Kubowicz
5. Monika Bujewska
6. Małgorzata Sentkowska
7. Eliza Ziółkowska
8. Ewa Urban
9. Edmund Kamiński

 

 

Przedmiotowe ocenianie

2017/2018 Język polski Matematyka Historia i społeczeństwo Historia Przyroda Biologia Chemia Fizyka Geografia Język angielski kl.4, kl.7 Język angielski kl.5, kl.6 Język niemiecki Religia Zajęcia techniczne Technika Plastyka Wychowanie fizyczne Informatyka Zajęcia komputerowe Muzyka    

Dokumenty szkoły

STATUT - TUTAJ  (AKTUALNY DO 30.11.2017 - trwają prace nad nowym statutem szkoły) REGULAMIN BEZPIECZEŃSTWA - TUTAJ KONCEPCJA PRACY SZKOŁY - TUTAJ SZKOLNY PROGRAM WYCHOWAWCZO-PROFILAKTYCZNY -  TUTAJ POLITYKA OCHRONY DZIECI PRZED KRZYWDZENIEM -...

System oceniania zachowania

SYSTEM OCENIANIA ZACHOWANIA - TUTAJ

Plan lekcji

2017/2018 1a TUTAJ  1b TUTAJ  1c TUTAJ  2a TUTAJ 3a TUTAJ 3b TUTAJ 3c TUTAJ 3d TUTAJ 4a TUTAJ 4b TUTAJ 4c TUTAJ 5a TUTAJ 5b TUTAJ 5c TUTAJ 6a TUTAJ 6b TUTAJ 7a TUTAJ 7b TUTAJ

Wymagania programowe

 2017/2018  *Przy wystawianiu oceny z wychowania fizycznego, zajęć technicznych, plastyki, muzyki i zajęć artystycznych będą brane pod uwagę: wysiłek wkładany przez ucznia w wywiązywanie się z obowiązków wynikających ze specyfiki tych...

Przydatne informacje

2017/2018 PLAN ZEBRAŃ Z RODZICAMI: 07.12.2017 (czwartek) 15.02.2018 (czwartek) 19.04.2018 (czwartek) Numer konta do płatności za obiady: 40 8142 0007 0302 9069 2000 0101. W tytule płatności proszę podać: imię i nazwisko dziecka, miesiąc opłaty oraz...

certyfikatlogo logowfzklasa  przyroda klawiaturkamala     logggo