Szkoła Podstawowa w Niemczu

  • DSC_0042.jpg
  • DSC_0318.jpg
  • _DSC0549.jpg
  • _DSC0660.jpg
  • _DSC0663.jpg
  • _DSC0826.jpg
  • _DSC0953.jpg
  • _DSC0967.jpg
  • _DSC0975.jpg

 

 

 

 

 

Zajęcia pozalekcyjne 2013/2014

 Harmonogram zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2013/2014

L.p.

Rodzaj zajęć

Klasa

Godziny
zajęć

Prowadzący

1.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze


oddz. "O" "Motylki"

p.  E. Ostromęcka

2.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

oddz. "O"
"Biedronki"

p.  K. Nowacka

3.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Ia

wtorek
800- 845

p. V. Rajpold
Klarkowska

4.


Koło plastyczne

Ia

poniedz.
1245- 1330

p. V. Rajpold Klarkowska

5.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Ib

czwartek
800-845
piątek
800-845

p. A. Baranowska

6.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Ic

czwartek
800- 845

p. V. Frelichowska

7.


Koło matematyczno-przyrodnicze

Ic

piątek
1245-1330

p. V. Frelichowska

8.

Zajęcia dydaktyczno-
wyrównawcze

IIa

piątek
1245-1330

p. A. Przybylska

9.


Koło muzyczno-ruchowe

IIa


poniedz.
800 - 845

p. A. Przybylska

10.


Koło matematyczne

IIa

czwartek
800- 845

p. A. Przybylska

11.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

IIb

środa
1345-1430
czwartek
800- 845

p. D. Durda

12.


Zajęcia wspierające ucznia

IIb

poniedz.
1145-1230

p. D. Durda

13.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

IIIa


poniedz.
1345 -1430

p. M. Siuda

14.


Koło praktyczne "Robótki ręczne"

IIIa

czwartek
1245-1330

p. M. Siuda

15.


Koło matematyczne

IIIa

środa
800-845

p. M. Siuda

16.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

IIIb

wtorek
1245-1330
środa
800-845

p. W. Witkowska

17.

Zajęcia profilaktyczne "Spójrz inaczej"

IIIb

czwartek
1245-1330

p. W. Witkowska

18.

Koło religijne
"Mały Chrześcijanin"

IIIa i IIIb

czwartek
1345-1430

p. A. Winkowska

19.


Koło matematyczne

IVa i IVb

poniedz.
800-845

p. A. Koczorowska

20.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z j. polskiego

IVa i IVb

piątek
800-845
(co 2 tydzień)

p. J. Bręczewska

21.

Koło polonistyczne

IVa i IVb

piątek
800-845
(co 2 tydzień)

p. J. Bręczewska

22.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z j. angielskiego

IVa


poniedz.
855-940

p. B. Deptuła

23.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z j. angielskiego

IVb

wtorek
1345-1430

p. B. Deptuła

24.


Koło teatralne
z języka angielskiego


IVa i IVb

piątek
1345-1430

p. B. Deptuła

25.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z  matematyki  

IVb

poniedz.
800-855

p. J. Beardshall

26.


Koło
j. angielskiego

Va i Vb

poniedz.
1440-1525

p. Ł. Borzych

27.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z matematyki  

Va i Vb

piątek
710-755
(co 2 tydzień)

p. J. Beardshall

28.


Koło matematyczne

Va - Vb

piątek
710-755
(co 2 tydzień)

p. J. Beardshall

29.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  
z  j. polskiego 

Va

poniedz.
1345-1430
(co 2 tydzień)

p. A. Zasadowska

30.

Koło dziennikarsko-teatralne

Va i Vb

wtorek
1440-1525

p. A. Zasadowska

31.

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze
z j. polskiego

Vb

czwartek
710 - 755

p. J. Bręczewska

32.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z przyrody

Vb

środa
710-755

p. A. Górecka

33.

Koło plastyczne

IV - VI

środa
1530-1630

p. K. Sulińska

34.


Koło matematyczne

VIa i VIb

czwartek
800-845

p. A. Koczorowska

35.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z  matematyki   


VIa i VIb

poniedz.
710-755

p. A. Koczorowska

36.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  
z  j. angielskiego 

VIb

poniedz.
1345-1430

p. Ł. Borzych

37.


SKS dziewcząt

VIa

wtorek
1530-1615

p. P. Zając

38.


SKS dziewcząt

VIb

piątek
1440-1525

p. P. Zając

39.

Zajęcia z matematyki
- przygotowanie do sprawdzianu


VIa i VIb

piątek
800-845

p. A. Koczorowska

40.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z  j. polskiego   

VIb

środa
710-755

p. A. Zasadowska

41.

Zajęcia z j. polskiego
- przygotowanie d,tro sprawdzianu

VIa i VIb

poniedz.
800-845

p. J. Bręczewska

42.


Koło przyrodnicze

VIa

środa
1535-1620

p. J. Piekarz

43.


Koło przyrodnicze

VIb

środa
1440-1525

p. J. Piekarz

44.


Zespół muzyczny
"Czemu Nie"

IV - VI

terminy ustalane na bieżąco

p. R. Graul

45.

Koło astronomiczne

IV - VI

terminy ustalane na bieżąco

p. R. Graul

46

Zajęcia na basenie
- nauka pływania

IV - VI

czwartek
1600-1700
piątek
1600-1700

p. A. Koczorowski

47.

Gimnastyka korekcyjna

I - III

poniedz.
1500-1600

p. E. Machera

Zajęcia pozalekcyjne 2012/2013

 Harmonogram zajęć pozalekcyjnych na rok szkolny 2012/2013

L.p.

Rodzaj zajęć

Klasa

Godziny
zajęć

Prowadzący

1.


Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze


oddz. "O" "Motylki"

poniedz.
i wtorek
1305- 1350
środa
1335- 1420

p.  V. Rajpold-
     -Klarkowska

2.


Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

oddz. "O"
"Biedronki"

 poniedz.,
wtorek,
środa
1305- 1350

p.  K. Nowacka

3.


Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Ia

poniedz.
800- 845

p.  A. Przybylska

4.


Zajęcia muzyczno-ruchowe

Ia

środa
1345- 1430

p.  A. Przybylska

5.


Zajęcia wspierające ucznia

Ib

poniedz.
1345- 1430

p. D. Durda

6.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Ib

wtorek
1145- 1230

p. D. Durda

7.

Zajęcia dydaktyczno-
wyrównawcze

IIa

poniedz.
1345-1430
czwartek
800-845

p.  M. Siuda

8.


Koło
"Zabawa ze sztuką ludową"

IIa


piątek
800 - 845

p. M. Siuda

9.

zajęcia
dydaktyczno-wyrównawcze

IIb

poniedz.
1145- 1245
wtorek
800- 845

p. W. Witkowska

10.

Zajęcia wychowawczo-profilaktyczne
"Spójrz inaczej"

IIb

środa
800- 845

p. W. Witkowska

11.

SKS - basen

IIIa


wtorek

1245 -1330

p. B. Ziółkowska

12.


Koło "Mały Chrześcijanin"

IIIa

poniedz.
1145-1230

p. A. Winkowska

13.


Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

IIIa

środa
800-845

p. H. Małachowska

14.


Koło kroju i szycia

IIIa

piątek
1245-1330

p. H. Małachowska

15.


Koło matematyczne

IIIb

poniedz.
1145-1230

p. A. Baranowska

16.


Koło plastyczne

IIIb

czwartek
800-845

p. A. Baranowska

17.


Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 

IIIb

czwartek
1245-1330

p. A. Baranowska

18.

SKS

IVa i IVb


wtorek
1440-1525

p. A. Koczorowski

19.


Koło dziennikarsko-teatralne


IVa i IVb

czwartek
1535-1620

p. A. Zasadowska

20.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z  j. polskiego   

IVa i IVb

środa
700-755

p. J. Bręczewska

21.


Koło
j. angielskiego

IVa i IVb

poniedz.
1440-1525

p. Ł. Borzych

22.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z matematyki  

IVa i IVb

wtorek
710-755

p. J. Beardshall

23.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  
z  j. angielskiego 

IVa i IVb

poniedz.
800-845

p. B. Deptuła

24.

Koło matematyczne

IVa i IVb

poniedz.
800-845

p. J. Beardshall

25.

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze
z przyrody

IVa i IVb

poniedz.
800 - 845

p. A. Górecka

26.


Koło plastyczne


IV - VI

środa
1530-1630

p. K. Sulińska

27.


Koło polonistyczne

Va i Vb

wtorek
1440-1525

p. A. Zasadowska

28.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z  j. polskiego    


Va i Vb

poniedz.
800-845

p. A. Zasadowska

29.


Koło matematyczne


Va i Vb

środa
800-845

p. A. Koczorowska

30.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z matematyki    

Va i Vb

piątek
800-845

p. A. Koczorowska

31.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  
z  j. angielskiego 

Va i Vb

wtorek
1440-1525

p. Ł. Borzych

32.


Koło historyczne

Va i Vb

poniedz.
1535-1620

p. P. Konieczka

33

Koło przyrodnicze


Va


Vb

poniedz.
800-845

piątek
800-845

p. B. Ziółkowska

34.


SKS dziewcząt

V - VI

poniedz.
710-755

p. P. Zając

35.


SKS chłopców

V - VI

czwartek
1535-1620

p. P. Zając

36.


Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze
z matematyki

VIa i VIb


czwartek
800 - 845

p. J. Beardshall

37.


Koło matematyczne

- przygotowanie do sprawdzianu


VIb

piątek
800-845

p. J. Beardshall

38.


Koło matematyczne
- przygotowanie do sprawdzianu

VIa

środa
855-940

p. J. Beardshall

39.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z  j. polskiego   

VIa i VIb

środa
800-850

p. J. Bręczewska

40.


Koło polonistyczne
- przygotoanie do sprawdzianu

VIa

piątek
800-845

p. J. Bręczewska

41.


Koło polonistyczne
- przygotowanie do sprawdzianu

VIb

piątek
855-940
p. J. Bręczewska

42.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  
z  j. angielskiego 

VIa i VIb

wtorek
1440-1525

p. B. Deptuła

43.


Koło j.niemieckiego

VIa i VIb

wtorek
1440-1525

p. B. Bednarkiewicz

44.


Koło kulinarne

z j. angielskiego

VIa i VIb

poniedz.
1535-16
20

p. B. Deptuła

45.

Zespół muzyczny
„Czemu Nie” 


IV-VI

sobota
900-1030

(co 3 tyg.)

p. R. Graul

Zmieniony: Sobota, 01 Wrzesień 2012 19:12

Zajęcia pozalekcyjne 2011/2012

        
Harmonogram zajęć pozalekcyjnych na rok szkolny 2011/2012

L.p.

Rodzaj zajęć

Klasa

Godziny
zajęć

Prowadzący

1.


Kółko sportowe 

Ia

środa
1145-1230

p.  M. Siuda

2.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 

Ia

poniedz.
1340-1430

środa
1250-1335

p.  M. Siuda

3.


Zajęcia profilakt.
„Spójrz inaczej” 

Ib

wtorek
1045-1130

p.  W. Witkowska

4.


Kółko plastyczne 

IIa

piątek
1045-1130

p.  A. Baranowska

5.


Kółko plastyczne 

IIb

czwartek
855-940

p.  A. Baranowska

6.

Kółko matematyczne

IIb


poniedz.
1150 - 1235

p. A. Baranowska

7.

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

IIb


czwartek
800 - 845

p. A. Baranowska

8.


Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 

IIa

poniedz.
855-940

p. M. Kawecka-Piłat

9.


Kółko recytatorsko-muzyczne 

IIa

wtorek
1245-1330

p. M. Kawecka-Piłat

10.


Kółko j. angielskiego
z elementami dramy

II - III

środa
1345-1430

p. B. Nic

11.


Kółko europejskie

IIIa

czwartek
1145-1230

p. B. Bednarkiewicz

12.


Kółko europejskie

IIIb

środa
1145-1230

p. B. Bednarkiewicz

13.


Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 

IIIa i b

piątek
1145-1230

p. D. Durda

14.

Terapia pedagogiczna

IIIa

poniedz.
1335-1435
czwartek
1250-1350

p. K. Słomińska

15.


Kółko polonistyczne


IVa i b

poniedz.

800-845

p. A. Zasadowska

16.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z  j. polskiego   

IVa i b

poniedz.
710-755

p. A. Zasadowska

17.


Kółko
j. niemieckiego

IVa i b

czwartek
1345-1430

p. B. Bednarkiewicz

18.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z matematyki  

IVa i b

poniedz.
800-845

p. A. Koczorowska

19.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  
z  j. angielskiego 

IVa i b

wtorek
1345-1430

p. B. Nic

20.

Kółko matematyczne

IVa i b

środa
1440-1525

p. A. Koczorowska

21.


SKS

IVa i b

treningi przed zawodami
i udział
w zawodach

p. P. Zając

22.


Kółko
języka angielskiego

IVa i b

poniedz.
1440 - 1525

p. B. Nic

23.


Kółko przyrodnicze

IVa i b

piątek
800 - 845

p. B. Ziółkowska

24.


Kółko plastyczne


IV - VI

wtorek
1535-1635

p. K. Sulińska

25.


Zajęcia BRD  

IVa i b

piątek
1345 - 1430

p. A. Górecka

26.


Kółko polonistyczne

Va i b

piątek
800-845

p. J. Bręczewska

27.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z  j. polskiego    


Va i b

wtorek
1345-1445

p. J. Bręczewska

28.


Kółko matematyczne


Va i b

poniedz.
1445-1530

p. J. Beardshall

29.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z matematyki    

Va i b

piątek
800-845

p. A. Koczorowska

30.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  
z  j. angielskiego 

Va i b

wtorek
1525-1610

p. B. Deptuła

31.


Kółko j. angielskiego

Va i b

wtorek
1440-1525

p. B. Deptuła

32.


Kółko
j. niemieckiego

Va i b

poniedz.
1530-1615

p. B. Bednarkiewicz

33.


SKS

Va i b

wtorek
800-845

p. P. Zając

34.


Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze
z matematyki

Vb


środa
800 - 845

p. J. Beardshall

35.


Kółko matematyczne


VIa i b

piątek
1445-1530

p. J. Beardshall

36.


Kółko polonistyczne

VIa i b

wtorek
800-845

p. J. Bręczewska

37.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z matematyki    


VIa i b

czwartek

710-755

p. J. Beardshall

38.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z  j. polskiego   

VIa i b

środa
745-845

p. J. Bręczewska

39.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  
z  j. angielskiego 

VIa i b

czwartek
1500-1545

p. B. Deptuła

40.


Kółko j. angielskiego

VIa i b

środa
800-845

p. B. Deptuła

41.


SKS

VIa i b

poniedz.
710-755

p. A. Koczorowski

42.

Zespół muzyczny
„Czemu Nie” 

klasy
IV-VI

sobota
900-1030

(co 3 tyg.)

p. R. Graul

Wymagania programowe

 2017/2018  *Przy wystawianiu oceny z wychowania fizycznego, zajęć technicznych, plastyki, muzyki i zajęć artystycznych będą brane pod uwagę: wysiłek wkładany przez ucznia w wywiązywanie się z obowiązków wynikających ze specyfiki tych...

Dokumenty szkoły

STATUT - TUTAJ  (AKTUALNY DO 30.11.2017 - trwają prace nad nowym statutem szkoły) REGULAMIN BEZPIECZEŃSTWA - TUTAJ KONCEPCJA PRACY SZKOŁY - TUTAJ SZKOLNY PROGRAM WYCHOWAWCZO-PROFILAKTYCZNY -  TUTAJ POLITYKA OCHRONY DZIECI PRZED KRZYWDZENIEM -...

Plan lekcji

2017/2018 1a TUTAJ  1b TUTAJ  1c TUTAJ  2a TUTAJ 3a TUTAJ 3b TUTAJ 3c TUTAJ 3d TUTAJ 4a TUTAJ 4b TUTAJ 4c TUTAJ 5a TUTAJ 5b TUTAJ 5c TUTAJ 6a TUTAJ 6b TUTAJ 7a TUTAJ 7b TUTAJ

Przedmiotowe ocenianie

2017/2018 Język polski Matematyka Historia i społeczeństwo Historia Przyroda Biologia Chemia Fizyka Geografia Język angielski kl.4, kl.7 Język angielski kl.5, kl.6 Język niemiecki Religia Zajęcia techniczne Technika Plastyka Wychowanie fizyczne Informatyka Zajęcia komputerowe Muzyka    

System oceniania zachowania

SYSTEM OCENIANIA ZACHOWANIA - TUTAJ

Przydatne informacje

2017/2018 PLAN ZEBRAŃ Z RODZICAMI: 07.12.2017 (czwartek) 15.02.2018 (czwartek) 19.04.2018 (czwartek) Numer konta do płatności za obiady: 40 8142 0007 0302 9069 2000 0101. W tytule płatności proszę podać: imię i nazwisko dziecka, miesiąc opłaty oraz...

certyfikatlogo logowfzklasa  przyroda klawiaturkamala     logggo