Szkoła Podstawowa w Niemczu

Pisemko Szkolne

 
TROCHĘ HISTORII

Pisemko szkolne redagujemy od 2001 roku. Pomysłodawcą tego przedsięwzięcia była nauczycielka nauczania początkowego, p. Magdalena Kawecka-Piłat, która wówczas została redaktorem naczelnym pisma i pełniła tę odpowiedzialną funkcję do 2011 roku.. Pani Magda dbała także o szatę graficzną gazetki. W składzie redakcyjnym, od samego początku, była również nasza polonistka p. Małgorzata Karczewska, która współdecydowała o zawartości każdego numeru oraz dokonywała korekty przed oddaniem pisemka do druku.
W początkowych latach NASZA SZKOŁA "wychodziła" jako dwumiesięcznik, ale posiadała mniejszą objętość, rzadziej pojawiały się zdjęcia. Od 2006 roku publikujemy 4 numery rocznie, po zebraniu odpowiedniej ilości artykułów, które w najszerszym stopniu przybliżą czytelnikom obraz życia naszej szkoły.

Przepraszamy naszych czytelników za brak publikacji pisemek z lat początkowych, co było niemożliwe z przyczyn technicznych. Informujemy również, iż szkoła posiada wszystkie numery gazetki i może je udostępnić zainteresowanym do wglądu w bibliotece szkolnej.

Od roku 2011 redaktorem naczelnym pisemka jest p. Aleksandra Zasadowska - polonistka naszej szkoły.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM CZYTELNIKOM PRZYJEMNEJ LEKTURY.

2015 marzec, czerwiec
2014 październik, grudzień
2013 maj, czerwiec, październik
2012 luty, kwiecień, czerwiec, listopad
2011 kwiecień, czerwiec, grudzień
2010 luty, kwiecień, czerwiec, listopad, grudzień
2009 luty, kwiecień, listopad, grudzień
2008 luty, listopad, grudzień
2007 luty, kwiecień, listopad, grudzień
2006 marzec, listopad, grudzień
2005 maj, listopad
2002 styczeń
2001

czerwiec

 

Zapisz

certyfikatlogo logowfzklasa  przyroda klawiaturkamala     logggo