Szkoła Podstawowa w Niemczu

Pisemko Szkolne

TROCHĘ HISTORII

Pisemko szkolne redagujemy od 2001 roku. Pomysłodawcą tego przedsięwzięcia była nauczycielka nauczania początkowego, p. Magdalena Kawecka-Piłat, która wówczas została redaktorem naczelnym pisma i pełniła tę odpowiedzialną funkcję do 2011 roku.. Pani Magda dbała także o szatę graficzną gazetki. W składzie redakcyjnym, od samego początku, była również nasza polonistka p. Małgorzata Karczewska, która współdecydowała o zawartości każdego numeru oraz dokonywała korekty przed oddaniem pisemka do druku.
W początkowych latach NASZA SZKOŁA "wychodziła" jako dwumiesięcznik, ale posiadała mniejszą objętość, rzadziej pojawiały się zdjęcia. Od 2006 roku publikujemy 4 numery rocznie, po zebraniu odpowiedniej ilości artykułów, które w najszerszym stopniu przybliżą czytelnikom obraz życia naszej szkoły.

Przepraszamy naszych czytelników za brak publikacji pisemek z lat początkowych, co było niemożliwe z przyczyn technicznych. Informujemy również, iż szkoła posiada wszystkie numery gazetki i może je udostępnić zainteresowanym do wglądu w bibliotece szkolnej.

Od roku 2011 redaktorem naczelnym pisemka jest p. Aleksandra Zasadowska - polonistka naszej szkoły.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM CZYTELNIKOM PRZYJEMNEJ LEKTURY.

2015 marzec, czerwiec
2014 październik, grudzień
2013 maj, czerwiec, październik
2012 luty, kwiecień, czerwiec, listopad