Szkoła Podstawowa w Niemczu

Pracownicy szkoły

2017/2018

NAUCZYCIELE:

1. mgr Małgorzata Dziedzic - dyrektor szkoły, przyroda

2. mgr Beata Bednarkiewicz - wicedyrektor, język niemiecki

3. mgr Władysława Bręczewska - język polski

4. mgr Aleksandra Zasadowska - język polski, historia, historia i społeczeństwo, WDŻWR

5. mgr Anna Nowakowska - język polski, biblioteka

6. mgr Anna Koczorowska - matematyka

7. mgr Joanna Klawiter-Ciesielska - matematyka

8. mgr Bogusława Ziółkowska - przyroda, biologia, zajęcia komputerowe, informatyka,

9. mgr Marta Stępkowska-Helińska - przyroda, biologia, historia, WDŻwR

10. mgr Joanna Rycio-Sawiełajc - chemia

11. mgr Jakub Błaszak - fizyka

12. mgr Małgorzata Bierkowska - geografia

13. mgr Paweł Konieczka - historia i społeczeństwo, historia

14. mgr Beata Deptuła - język angielski

15. mgr Bohdana Nic - język angielski

16. ks. mgr Mirosław Gośłinowski - religia

17. mgr Agnieszka Winkowska - religia

18. mgr Agnieszka Wielgus - religia, świetlica

19. mgr Agata Górecka - zajęcia komputerowe, zajęcia techniczne, informatyka, technika

20. mgr Romuald Graul - muzyka

21. mgr Elżbieta Kemnitz - plastyka

22. mgr Krzysztof Żołnowski - wychowanie fizyczne, basen

23. mgr Przemysław Zając - wychowanie fizyczne, basen

24. mgr Ewa Machera - wychowanie fizyczne, basen

25. mgr Popiel Katarzyna  - język niemiecki

26. mgr Agnieszka Baranowska - edukacja wczesnoszkolna

27. mgr Danuta Durda - edukacja wczesnoszkolna

28. mgr Violetta Frelichowska - edukacja wczesnoszkolna

29. mgr Sandra Gryszka -edukacja wczesnoszkolna

30. mgr Mariola Siuda - edukacja wczesnoszkolna

31. mgr Wiesława Witkowska - edukacja wczesnoszkolna

32. mgr Kinga Nowacka - edukacja wczesnoszkolna

33. mgr Violetta Rajpold-Klarkowska - edukacja wczesnoszkolna

34. mgr Edyta Ostromęcka - oddział przedszkolny

35. mgr Róża Kajewska - oddział przedszkolny, świetlica

36. mgr Hanna Małachowska - świetlica

37. mgr Łukasz Borzych - świetlica

38. mgr Kinga Słomińska - pedagog szkolny

 

ADMINISTRACJA I OBSŁUGA SZKOŁY:

1. Dorota Urban

2. Katarzyna Rogowska

3. Gabriela Cieślak

4. Krystyna Olszewska

5. Renata Srokosz

6. Monika Bujewska

7. Elżbieta Kubowicz

8. Bernadeta Borkowska

9. Małgorzta Sentkowska

10. Eliza Ziółkowska

11. Aleksandra Andryszak

12. Edward Kamiński

13. Marcin Foryś

certyfikatlogo logowfzklasa  przyroda klawiaturkamala     logggo