Szkoła Podstawowa w Niemczu

Pracownicy szkoły

2017/2018

NAUCZYCIELE:

1. mgr Małgorzata Dziedzic - dyrektor szkoły, przyroda

2. mgr Beata Bednarkiewicz - wicedyrektor, język niemiecki

3. mgr Władysława Bręczewska - język polski

4. mgr Aleksandra Zasadowska - język polski, historia, historia i społeczeństwo, WDŻWR

5. mgr Anna Nowakowska - język polski, biblioteka

6. mgr Anna Koczorowska - matematyka

7. mgr Joanna Klawiter-Ciesielska - matematyka

8. mgr Bogusława Ziółkowska - przyroda, biologia, zajęcia komputerowe, informatyka,

9. mgr Marta Stępkowska-Helińska - przyroda, biologia, historia, WDŻWR

10. mgr Joanna Rycio-Sawiełajc - chemia

11. mgr Jakub Błaszak - fizyka

12. mgr Małgorzata Bierkowska - geografia

13. mgr Paweł Konieczka - historia i społeczeństwo, historia

14. mgr Beata Deptuła - język angielski

15. mgr Bohdana Nic - język angielski

16. mgr Agnieszka Niedziałkowska - język angielski

17. ks. mgr Mirosław Gośłinowski - religia

18. mgr Agnieszka Winkowska - religia

19. mgr Agnieszka Wielgus - religia, świetlica, WDŻWR

20. mgr Agata Górecka - zajęcia komputerowe, zajęcia techniczne, informatyka, technika

21. mgr Romuald Graul - muzyka

22. mgr Elżbieta Kemnitz - plastyka

23. mgr Krzysztof Żołnowski - wychowanie fizyczne, basen

24. mgr Przemysław Zając - wychowanie fizyczne, basen

25. mgr Ewa Machera - wychowanie fizyczne, basen

26. mgr Popiel Katarzyna  - język niemiecki

27. mgr Agnieszka Baranowska - edukacja wczesnoszkolna

28. mgr Danuta Durda - edukacja wczesnoszkolna

29. mgr Violetta Frelichowska - edukacja wczesnoszkolna

30. mgr Sandra Gryszka -edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja indywidualna

31. mgr Mariola Siuda - edukacja wczesnoszkolna

32. mgr Wiesława Witkowska - edukacja wczesnoszkolna

33. mgr Kinga Nowacka - edukacja wczesnoszkolna

34. mgr Violetta Rajpold-Klarkowska - edukacja wczesnoszkolna

35. mgr Edyta Ostromęcka - oddział przedszkolny

36. mgr Róża Kajewska - oddział przedszkolny, świetlica

37. mgr Hanna Małachowska - świetlica

38. mgr Łukasz Borzych - świetlica

39. mgr Kinga Słomińska - pedagog szkolny

40. mgr Marta Pawluś - biblioteka szkolna, logopeda, rewalidacja indywidualna

41. mgr Michał Niedbała - nauczyciel wspomagający

 

ADMINISTRACJA I OBSŁUGA SZKOŁY:

1. Dorota Urban

2. Katarzyna Rogowska

3. Gabriela Cieślak

4. Krystyna Olszewska

5. Renata Srokosz

6. Agnieszka Olszewska

7. Monika Bujewska

8. Elżbieta Kubowicz

9. Bernadeta Borkowska

10. Małgorzta Sentkowska

11. Eliza Ziółkowska

12. Aleksandra Andryszak

13. Edward Kamiński

14. Katarzyna Czarnowska

15. Wioleta Zdziebko

certyfikatlogo logowfzklasa  przyroda klawiaturkamala     logggo