WIELKANOC

Zdrowych, spokojnych i słonecznych świąt wielkanocnych oraz odpoczynku i radości w gronie najbliższych życzy

17 kwietnia 2019

INFORMACJE DYREKTORA

W dniach: 18.04, 19.04 oraz 23.04 szkoła zapewnia opiekę w świetlicy szkolnej w godzinach od 8:00-15:00. Akcja strajkowa trwa nadal.

Osoby, które nie korzystają z obiadów w czasie strajku, w następnym miesiącu będą miały pomniejszone koszty opłaty za obiady.

Dyrektor szkoły bardzo serdecznie dziękuje za pomoc wszystkim osobom zaangażowanym w organizację egzaminów.

Prosimy na bieżąco śledzić stronę internetową szkoły.

Małgorzata Dziedzic - dyrektor szkoły.

17 kwietnia 2019

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

Egzaminy ósmoklasisty odbędą się zgodnie z zaplanowanymi terminami, od poniedziałku:
15.04. - j.polski,
16.04 - matematyka,
17.04 - j.obcy.

Zbiórka uczniów w szkole - 8:15  - sala 1a na parterze. Uczniowie zabierają ze sobą: długopisy z czarnym tuszem oraz ważną legitymację szkolną/dowód osobisty, a na matematykę linijkę.  Wodę uczniowie będą mieli zapewnioną. Uczniowie na salę egzaminacyjną nie mogą wnieść żadnych urządzeń telekomunikacyjnych.
Wszystkim życzymy powodzenia i trzymamy za Was kciuki :)

13 kwietnia 2019

INFORMACJA O STRAJKU

Szanowni Państwo.

W dniach: 15.04, 16.04, 17.04 (poniedziałek, wtorek, środa) z powodu prac wszystkich niestrajkujących nauczycieli w komisjach egzaminacyjnych podczas egzaminu ósmoklasisty, zajęcia opiekuńcze, w godzinach od 8:00 -16:00, będą prowadzone w Świetlicy Wiejskiej, w Niemczu przy ulicy Pod Wierzbami. W tych dniach dziećmi opiekować się będą nauczyciele zatrudnieni przez GOK w Osielsku.

Egzamin ósmoklasisty w naszej szkole odbędzie się zgodnie z ustalonymi terminami. Przypominamy, że wg. corocznego kalendarza szkolnego, dni egzaminów, to dni wolne od zajęć dydaktycznych. Prosimy aby ósmoklasiści pamiętali o długopisach z czarnym tuszem i  o zabraniu ważnej legitymacji szkolnej.

11 kwietnia 2019

Szanowni Państwo.

W czasie trwania strajku szkoła organizuje zajęcia opiekuńcze w godzinach pracy świetlicy szkolnej: 7:00-16:30.

W dniach: 10.04, 11.04, 12.04, z powodu oddelegowania wszystkich niestrajkujących nauczycieli do szkół gminnych, w których odbędzie się egzamin gimnazjalny, zajęcia opiekuńcze w godzinach od 8:00 -16:00 będą prowadzone w Świetlicy Wiejskiej, w Niemczu przy ulicy Pod Wierzbami. W tych dniach dziećmi opiekować się będą nauczyciele zatrudnieni przez GOK w Osielsku.

8 kwietnia 2019

INFORMACJA - AKCJA STRAJKOWA

Informuję, że w dniu dzisiejszym nie doszło do porozumienia w związku ze strajkiem. 8 kwietnia szkoła w miarę możliwości zapewni zajęcia opiekuńcze dla uczniów.

7 kwietnia 2019

INFORMACJA - AKCJA STRAJKOWA

W związku z trwaniem sporu zbiorowego prowadzonego przez Oddział ZNP w Osielsku informuję, że jest prawdopodobne przystąpienie, od 8 kwietnia, do akcji strajkowej pracowników naszej szkoły. W związku z tym szkoła może nie zapewnić opieki wszystkim uczniom. Bardzo proszę o rozważenie możliwości zapewnienia dziecku opieki we własnym zakresie. W przypadku braku takiej możliwości, zwracam się z prośbą o przekazanie takiej informacji do sekretariatu szkoły - telefonicznie lub poprzez e-dziennik, do piątku, 5 kwietnia do godz. 14:00. Informuję, że może również dojść do zawieszenia zajęć opiekuńczych w sytuacji, gdy gotowości do pracy nie zgłosi wymagana liczba nauczycieli. Proszę oczekiwać na dalsze informacje na stronie szkoły. Małgorzata Dziedzic - dyrektor szkoły.

4 kwietnia 2019