APEL Z OKAZJI DEN

11 października odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie klasy 5b wraz z p. Karoliną Krispin zaprezentowali przedstawienie pt. "Pan Kleks".

15 października 2019

14 października 2019 r.

11 października 2019

PASOWANIE NA UCZNIA

11 października 2019

SPOTKANIE Z SĘDZIĄ ANNĄ MARIĄ WESOŁOWSKĄ

Przejdź do - SPOTKANIE Z SĘDZIĄ ANNĄ MARIĄ WESOŁOWSKĄ

2 października 2019 r. uczniowie  klas 7c, 8a, oraz 8b uczestniczyli w spotkaniu z sędzią Anną Marią Wesołowską. Temat spotkania: ,,Młodzi ludzie w dzisiejszych czasach - zagrożenia i niebezpieczeństwa współczesnego świata" Pani sędzia  opowiedziała młodzieży o niebezpieczeństwach związanych między innymi z cyberprzemocą, nękaniem, stosowaniem środków odurzających.

7 października 2019

EUROPEJSKI TYDZIEŃ KODOWANIA

5–20 października 2019 roku

Europejski Tydzień Kodowania, który odbędzie się w październiku tego roku, kolejny raz pomoże odmienić życie milionów obywateli z całej Europy i innych krajów, otwierając przed nimi świat umiejętności cyfrowych i innowacji. Od 5 do 20 października szkoły, organizacje non-profit, kluby kodowania i inne organizacje mogą włączać się w wydarzenia związane z promowaniem programowania i rozwojem umiejętności myślenia obliczeniowego. W tym roku odbędzie się już siódma edycja Europejskiego Tygodnia Kodowania – oddolnej inicjatywy, w ramach której świętujemy kreatywność, rozwiązywanie problemów i współpracę poprzez programowanie i inne działania związane z technologią dla osób w każdym wieku. Również nasza szkoła włączy się w działania poprzez zorganizowanie aktywności z wykorzystaniem kodowania i programowania off-line oraz on-line podczas lekcji. Uczniowie w nadchodzącym tygodniu, m.in. w klasach IV-VIII, będą programować w języku wizualnym na platformach: PixBlocks, Lightbot oraz Code Combat podczas lekcji informatyki oraz kodować podczas zajęć edukacji wczesnoszkolnej.

3 października 2019