Jesteś tutaj: Start / Aktualności

LISTA DZIECI NIEZAKWALIFIKOWANYCH DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO - tutaj

LISTA DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH DO KLAS PIERWSZYCH - tutaj

LISTA DZIECI NIEZAKWALIFIKOWANYCH DO KLAS PIERWSZYCH  - tutaj

Wnioski kandydatów, którzy nie zakwalifikowali się do klasy pierwszej lub do oddziału przedszkolnego, zostaną ponownie rozpatrzone w postępowaniu uzupełniającym.
Przypominamy, że do dnia 10.04.2020 r. należy potwierdzić wolę przyjęcia do klasy pierwszej lub oddziału przedszkolnego, w postaci pisemnego oświadczenia, drogą elektroniczną na adres: sekretariat@sp-niemcz.edu.pl lub telefonicznie 52 381-36-23.

Druk potwierdzenia woli - tutaj

04.2020

PROJEKT EDUKACYJNY NATURA SZTUKI/SZTUKA NATURY

Nasza Szkoła przystąpiła do Projektu Edukacyjnego NATURA SZTUKI/SZTUKA NATURY, który prowadzą znani edukatorzy i artyści na terenie całej Polski. Projekt składa się z bloków -  intermedialnych warsztatów aktywizujących twórczo dzieci, młodzież i studentów, gdzie podstawową rolę odgrywa natura, sztuka współczesna i dawna oraz związane z nimi zagadnienia. W Bydgoszczy warsztaty poprowadzi p. Aleksandra Kucewicz-Wasilewska (plastyk z naszej szkoły). Chętne do bezpłatnego udziału w warsztatach ( termin podamy później) dzieci z naszej szkoły w Niemczu na pewno doświadczą wspaniałej zabawy twórczej. Szczegóły można śledzić na rozwijającym się blogu projektu: https://naturasztuki.blogspot.com/
Pamiętajcie! Sztuka- to przede wszystkim- wspaniała ZABAWA!
Projekt jest realizowany z zasobów Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Przejdź do - KONKURS WIEDZY O LEONIE WYCZÓŁKOWSKIM

KONKURS WIEDZY O LEONIE WYCZÓŁKOWSKIM

Znamy zwycięzców I etapu konkursu!
Podczas dodatkowych lekcji z szeroko rozumianej dziedziny sztuki/plastyka, które odbyły się w naszej szkole przygotowywaliśmy się z uczniami z klas siódmych do I etapu konkursu wiedzy o Leonie Wyczółkowskim, organizowanym przez Liceum Plastyczne w Bydgoszczy, który odbył się 13.03.2020.
Dziś już wiemy, iż do II etapu zakwalifikowali się: Igor Chaliszewski (7c), Max Kulikowski (7c), Wiktor Piotrowski (7c), Patryk Stelmaszek (7b), Diana Hai Obeid (7a), Kinga Kowalska (7a)
Ze względu na panującą w kraju sytuację związaną z koronawirusem, zmianie uległa forma przeprowadzenia etapu finałowego. Nie odbędzie się on w Zespole Szkół Plastycznych, lecz online na platformie Google Meet. II etap (25.04.2020) przeprowadzony będzie w formie rozmowy z Komisją. Serdecznie gratulujemy!
Przed nami przygotowanie do etapu finałowego w ramach dodatkowych lekcji on-line.
Aleksandra Kucewicz-Wasilewska

INSTRUKCJA LOGOWANIA SIĘ DO OFFICE 365/M.TEAMS

Instrukcja do pobrania - TUTAJ

W instrukcji omówione jest logowanie się do Office 365 oraz korzystanie z M.Teams min. odczytywanie zadań oraz odsyłanie zadań nauczycielowi.

B. Ziółkowska