Jesteś tutaj: Start / Aktualności

WYCIECZKA ROWEROWA KL.4a

W poniedziałek 21 września 2020r. klasa 4a wzięła udział w wycieczce rowerowej po LPKiW w Myślęcinku. Wszyscy uczniowie byli doskonale przygotowani do wycieczki, każdy uczeń posiadał kask rowerowy, wodę i kamizelkę odblaskową, a przed wycieczką przygotował swój rower do jazdy - dzięki czemu w czasie wycieczki nic niespodziewanego się nie wydarzyło.

W czasie wycieczki rowerowej odwiedziliśmy miasteczko ruchu drogowego, co wszystkim sprawiło wiele radości i pozwoliło doskonalić swoje umiejętności o ruchu drogowym. Wycieczkę możemy zaliczyć do jak najbardziej udanych, bo dopisała nam pogoda i każdy młody rowerzysta wrócił z uśmiechem na twarzy, co pozwala wnioskować, że wycieczka była naprawdę fajna :)

PRZEDMIOTOWE OCENIANIE

Zostały zaktualizowane dokumenty z przedmiotowymi zasadami oceniania - zakładka Dla ucznia-Przedmiotowe ocenianie.

Przejdź do - PRACE DZIECI ZE ŚWIETLICY SZKOLNEJ

PRACE DZIECI ZE ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Od początku roku szkolnego dzieci zajmowały się wykonywaniem prac o tematyce wakacyjnej. Osobne obrazki stworzyły też w Dniu Kropki. Ich twórczość można podziwiać na poniższych zdjęciach oraz na tablicach wiszących na ścianach w świetlicy szkolnej.

INNOWACJA PEDAGOGICZNA - CZYTAM Z KLASĄ

W roku szkolnym 2020/2021 w klasach 2a i 2c realizowana będzie innowacja pedagogiczna "Czytam z klasą - lekturki spod chmurki". Jest to międzynarodowy projekt edukacyjny wspierający rozwój czytelnictwa wśród uczniów klas I-III.

Przejdź do - WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Do końca tygodnia uczniowie szkoły zapoznają się  z programami wyborczymi kandydatów. Wybory do Samorządu Uczniowskiego w tym roku odbędą się w dniach 21-25 września 2020 r. w formie online. Zostaną przeprowadzone na lekcjach informatyki.
Wszystkim kandydatom życzymy powodzenia!

KALENDARZ PRACY SZKOŁY

W zakładce: Dla Rodzica-Informacje zamieszczono kalendarz pracy szkoły na rok 2020/2021.

PROJEKT NATURA SZTUKI – SZTUKA NATURY

Od września 2020 r. w naszej szkole pod okiem dr Oli Kucewicz-Wasilewskiej realizowane są działania artystyczne rozwijające kreatywnośćktóre dotyczą zagadnień natury oraz ekologii w ramach Projektu Natura Sztuki -  Sztuka Natury. Uczniowie klas ósmych realizują warsztaty „Śmieciowisko” oraz „AKCZINOD - y”.

Czytaj więcej o: PROJEKT NATURA SZTUKI – SZTUKA NATURY
Przejdź do - ODPŁATNOŚĆ ZA OBIADY - WRZESIEŃ 2020

ODPŁATNOŚĆ ZA OBIADY - WRZESIEŃ 2020

Od poniedziałku zostaje uruchomiona stołówka szkolna. Szczegółowe informacje dot. wydawania obiadów zostały wysłane w e-dzienniku. Tygodniowe menu jest zamieszczane w zakładce: DLA UCZNIA - TYGODNIOWE MENU.

Odpłatność za obiady za miesiąc wrzesień 2020:

Pełna kwota za wrzesień: 63,00 zł

Kwota nadpłaty za obiady za marzec 2020 jest obliczana indywidualnie - prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem w celu ustalenia kwoty za obiady za miesiąc wrzesień.

W każdym kolejnym miesiącu odpłatność ulega zmianie w zależności od ilości dni obiadowych w danym miesiącu. Płatności za obiady można dokonywać tylko przelewem na konto o numerze: 40 8142 0007 0302 9069 2000 0101 do dnia 10 tego każdego miesiąca. Tytuł wpłaty: imię i  nazwisko dziecka, klasa, wpłata za miesiąc.... 2020r. Nieobecności dziecka na obiadach  należy zgłaszać pod numerem telefonu: 52 3813623 - najpóźniej do godziny 8:30 danego dnia. Odpis będzie odliczony w następnym miesiącu.