Jesteś tutaj: Start / Aktualności

KONKURS KURATORYJNY Z CHEMII

Do etapu wojewódzkiego konkursu kuratoryjnego z chemii przeszedł Patryk Stelmaszek z klasy 8b. Trzymamy kciuki w ostatnim etapie konkursu!

KONKURS KURATORYJNY Z INFORMATYKI

Do kolejnego, ostatniego, etapu wojewódzkiego konkursu kuratoryjnego z informatyki, zakwalifikował się Tomasz Olchowy z klasy 8a. Życzymy powodzenia!

#HOMESCREENCHALLENGE

Ferie nie muszą być nudne i można je wykorzystać twórczo!

Najlepszym przykładem jest uczennica naszej szkoły, która wykorzystała swoją kreatywność i umiejętności w posługiwaniu się tabletem graficznym!

Autorskie projekty graficznych ikon IOS Zuzanny Zmysłowskiej z klasy VI b zostały docenione i nagrodzone (III miejsce)przez cenionych grafików, którzy tworzyli jury w międzynarodowym konkursie graficznym. Więcej możecie przeczytać po linkami:

To ogromny sukces artystyczny dla Zuzi w dobie posługiwania się nowoczesnym językiem multimediów.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w dziedzinie sztuki!!

KONKURSY Z JĘZYKA POLSKIEGO

Kuratoryjny Konkurs z J. Polskiego
Dnia 15 grudnia w naszej szkole odbył się drugi etap Konkursu Kuratoryjnego z J. Polskiego. W etapie rejonowym konkursu wzięło udział 2 uczniów, którzy zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego: Natalia Moś (8b) i Patryk Stelmaszek (8b). Życzymy powodzenia w ostatnim etapie konkursu.

Ogólnopolska Olimpiada Literatury i Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych

Z radością informujemy, że uczeń Patryk Stelmaszek z kl. 8b przeszedł etap szkolny i zakwalifikował się do zawodów okręgowych.

TELEFON

Ze względu na awarię telefonu stacjonarnego szkoły, prosimy kontaktować się z sekretariatem szkoły, poprzez numer: 500 406 364.

01.2021

KONKURS GRAFICZNY "MÓJ SZTANDAR"

Drodzy uczniowie,
z przeprowadzonej ankiety dotyczącej wyboru projektu sztandaru najwięcej głosów uzyskała propozycja nr 1 i 2.
Otrzymaliśmy też sporo ciekawych wniosków za które serdecznie dziękuję. Z przesłanych opinii do prezentowanych projektów wynika, że dla części komentujących przedstawione propozycje sugerują, że nasza szkoła jest szkołą sportową, a tak przecież nie jest.
W związku z tym, ogłaszamy konkurs na trzeci projekt - projekt uczniów, którego regulamin znajduje się poniżej. Zachęcamy do udziału!

Dyrektor szkoły - Jacek Michalski

12.2020

Czytaj więcej o: KONKURS GRAFICZNY "MÓJ SZTANDAR"

MONTAŻ SŁOWNO-MUZYCZNY NA BOŻE NARODZENIE 2020

KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO - ETAP WOJEWÓDZKI

Z przyjemnością informujemy, że uczennica klasy siódmej Clara Heckel oraz dwaj uczniowie klas ósmych Oskar Barczewski i Max Kulikowski zakwalifikowali się do trzeciego etapu Konkursu Kuratoryjnego z Języka Niemieckiego.
Serdecznie gratulujemy oraz obiecujemy, że będziemy trzymać kciuki w ostatnim etapie, który odbędzie się na początku marca 2021r