Oddział przedszkolny

Przejdź do - ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

Dzieci z grupy “Biedronki” uczciły 101 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Maluchy wykonały okazjonalne kotyliony, kolorowały godło naszego kraju oraz przygotowały plakat w narodowych barwach.

11.2019

KONKURS PLASTYCZNY

Z okazji nadania imienia naszej szkole dzieci wzięły udział w konkursie plastycznym  związanym z patronką i w nagrodę otrzymały upominek, który z pewnością urozmaici zajęcia plastyczne.

10.2019

DZIEŃ CHŁOPCA

30 września obchodziliśmy w naszej grupie” Dzień Chłopca”. Z tej okazji było wiele atrakcji i niespodzianek. Chłopcy bardzo cieszyli się z upominków i wspólnie z dziewczynkami częstowali się słodyczami.

ZAJĘCIA CERAMICZNE

Na zajęciach z ceramiki dzieci uczą się lepić różne formy i nadawać masie plastycznej ciekawe kształty. Przedszkolaki zawsze czekają na te zajęcia z wielką niecierpliwością.

CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

W ramach ogólnopolskiej akcji “Cała Polska Czyta Dzieciom” odwiedzają nas rodzice, którzy czytają ciekawe bajki i opowiadania. Dzieci zawsze słuchają z wielka uwagą i zainteresowaniem.