Oddział przedszkolny

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

Dzieci z grupy “Biedronki” uczciły 101 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Maluchy wykonały okazjonalne kotyliony, kolorowały godło naszego kraju oraz przygotowały plakat w narodowych barwach.

12
11.2019

Przejdź do - KONKURS PLASTYCZNY

KONKURS PLASTYCZNY

Z okazji nadania imienia naszej szkole dzieci wzięły udział w konkursie plastycznym  związanym z patronką i w nagrodę otrzymały upominek, który z pewnością urozmaici zajęcia plastyczne.

07
10.2019

Przejdź do - DZIEŃ CHŁOPCA

DZIEŃ CHŁOPCA

30 września obchodziliśmy w naszej grupie” Dzień Chłopca”. Z tej okazji było wiele atrakcji i niespodzianek. Chłopcy bardzo cieszyli się z upominków i wspólnie z dziewczynkami częstowali się słodyczami.

30
09.2019

Przejdź do - ZAJĘCIA CERAMICZNE

ZAJĘCIA CERAMICZNE

Na zajęciach z ceramiki dzieci uczą się lepić różne formy i nadawać masie plastycznej ciekawe kształty. Przedszkolaki zawsze czekają na te zajęcia z wielką niecierpliwością.

30
09.2019

Przejdź do - CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

W ramach ogólnopolskiej akcji “Cała Polska Czyta Dzieciom” odwiedzają nas rodzice, którzy czytają ciekawe bajki i opowiadania. Dzieci zawsze słuchają z wielka uwagą i zainteresowaniem.

26
09.2019

Przejdź do - DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

20 września 2019 roku dzieci z naszej grupy, wspólnie z koleżankami i kolegami  z grupy “Motylki” świętowały "Dzień Przedszkolaka". Tego dnia nikt się nie nudził. Radości i śmiechu było bardzo wiele. Maluchy brały udział w ciekawych zabawach, pozowały do zdjęć z medalami  oraz wesoło pląsały przy muzyce.

23
09.2019