Oddział przedszkolny

Przejdź do - JESIEŃ W WIERSZU I PIOSENCE- PRZEDSZKOLE

JESIEŃ W WIERSZU I PIOSENCE- PRZEDSZKOLE

Dnia 13 listopada odbył się w przedszkolu przegląd recytatorsko-muzyczny "Jesień w wierszu i piosence". Wybrani przedstawiciele grupy "Motylków" i "Biedronek" recytowali wiersze i śpiewali piosenki o tematyce jesiennej. Dzieci z zaciekawieniem i uśmiechem na twarzy obserwowały swoich rówieśników. Po występie uczestnikom wręczono dyplomy i upominki.

Przejdź do - DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI - BIEDRONKI

DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI - BIEDRONKI

W związku z Dniem Niepodległości obchodzonym 11 listopada, 10 listopada o godz. 11.11 dzieci z grupy "Biedronki" odśpiewały Hymn Narodowy i utworzyły "Żywą Flagę", co sprawiło im wiele radości.

Przejdź do - BAL PANI JESIENI - PRZEDSZKOLE

BAL PANI JESIENI - PRZEDSZKOLE

Dnia 19 października w naszym przedszkolu odbył się Bal Pani Jesieni. Dzieci z zaciekawieniem uczestniczyły w zabawach tanecznych z chustą animacyjną, grały na instrumentach, rozwiązywały zagadki słowne, dźwiękowe i dotykowe. Zabawy ruchowe z wykorzystaniem darów jesieni również się wszystkim bardzo podobały.

GANG FAJNIAKÓW - MOTYLKI

W październiku dzieci z grupy "Motylki" brały również udział w programie edukacyjnym Szkolne Przygody Gangu Fajniaków, podczas którego zaznajomiły się z zagadnieniami dotyczącymi żywiołów: wody, powietrza, ziemi i ognia.. Wykonały wiele eksperymentów  oraz ciekawych prac plastycznych inspirowanych omawianymi zagadnieniami.

DZIEŃ UŚMIECHU - MOTYLKI

16 października obchodziliśmy w naszej grupie Dzień Uśmiechu. Tego dnia rozmawialiśmy o emocjach. Dzieci wykonywały prace plastyczne, które z dumą prezentowały całej grupie. Wszyscy wesoło się bawili, a powodów do uśmiechu było wiele.

CODE WEEK - MOTYLKI

W dniach 14 - 16 października realizowany był w grupie "Motylki" projekt "Code Week" (Europejski Tydzień Kodowania), podczas którego dzieci rozwiązywały łamigłówki oraz uczestniczyły w zabawach rozwijających logiczne myślenie i stanowiących wstęp do kodowania.

Przejdź do - WYCIECZKA DO KOŚCIOŁA - MOTYLKI

WYCIECZKA DO KOŚCIOŁA - MOTYLKI

1 października Pani Katechetka zabrała dzieci z grupy "Motylki" do Kościoła Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych , który znajduje się w bliskim sąsiedztwie naszego przedszkola.

10.2020

Przejdź do - ZAJĘCIA Z CERAMIKI - MOTYLKI

ZAJĘCIA Z CERAMIKI - MOTYLKI

1 października dzieci z grupy "Motylki" wzięły udział w warsztatach ceramicznych, podczas których lepiły z gliny instrumenty. Było sporo pracy ale też wiele radości.

10.2020