Oddział przedszkolny

Przejdź do - ZIMOWE ZABAWY ZE ŚNIEGIEM - BIEDRONKI

ZIMOWE ZABAWY ZE ŚNIEGIEM - BIEDRONKI

Zabawa ze śniegiem w grupie Biedronek.

CHOINKA - BIEDRONKI

Ubieranie choinki w grupie Biedronek.

PRZEGLĄD KOLĘD - BIEDRONKI

Przedszkolny przegląd kolęd i pastorałek odbył się w naszym przedszkolu 17 grudnia. Wszystkie dzieci z uwagą i zadowoleniem oglądały występy swoich koleżanek i kolegów, którzy otrzymali przygotowane upominki. Gratulujemy uczestnikom odwagi i zaangażowania, a przedszkolnej widowni wspaniałego aplauzu!

ELFY - BIEDRONKI

Dnia 18 grudnia dzieci z grupy Biedronek odwiedziły Elfy - pomocnicy św. Mikołaja. Dzieci z radością wykonywały zadania przygotowane przez św. Mokołaja, żeby po ich zakończeniu otrzymać wymarzone prezenty. Były zimowe układanki, tor przeszkód oraz zabawy grupowe ze świąteczną muzyką.

Przejdź do - PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK - MOTYLKI

PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK - MOTYLKI

18 grudnia w przedszkolu odbył się Przegląd Kolęd i Pastorałek. Grupę "Motylki" reprezentowali Zosia  i Antek, którzy pięknie zaśpiewali swoje ulubione kolędy. Wszystkie dzieci w grupie otrzymały świąteczne prezenty, które rozpakowywały bardzo podekscytowane.

Przejdź do - PRZYGOTOWANIA DO ŚWIĄT - MOTYLKI

PRZYGOTOWANIA DO ŚWIĄT - MOTYLKI

Dzieci nie mogły doczekać się Świąt Bożego Narodzenia. Wspólnie udekorowały choinkę, upiekły pierniczki i pięknie je ozdobiły.

MIKOŁAJKI - MOTYLKI

7 grudnia przedszkolaków odwiedził Mikołaj. Były upominki i zabawa podczas wykonywania podobizny wyczekiwanego gościa.

LEPIENIE BAŁWANA - MOTYLKI

Gdy tylko spadł pierwszy śnieg "Motylki" postanowiły ulepić bałwana. Nie był zbyt duży, ale radości sprawił wiele.