Oddział przedszkolny

Przejdź do - NASZE DZIAŁANIA - PRZEDSZKOLE

NASZE DZIAŁANIA - PRZEDSZKOLE

W naszym przedszkolu zawsze dużo się dzieje. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem i ciekawością uczestniczą we wszystkich proponowanych przez nauczycielki działaniach. Oto relacja z sadzenia szczypiorku przez grupę Biedronek oraz obserwację życia ślimaków.

Przejdź do - PRZEGLĄD RECYTATORSKI - PRZEDSZKOLE

PRZEGLĄD RECYTATORSKI - PRZEDSZKOLE

21 maja mieliśmy okazję oglądać naszych kolegów i koleżanki z grupy Biedronek i Motylków podczas przeglądu wokalno-recytatorskiego "Wiosna w wierszu i piosence". Serdecznie gratulujemy wszystkim pięknych występów, zapraszamy do oglądania.

Przejdź do - PRZEGLĄD POEZJI PATRIOTYCZNEJ - PRZEDSZKOLE

PRZEGLĄD POEZJI PATRIOTYCZNEJ - PRZEDSZKOLE

11 maja w ramach Międzyprzedszkolnego Konkursu Patriotycznego "Polska Moja Ojczyzna" grupa Biedronek miała możliwość obejrzenia kolegów i koleżanek z innych przedszkoli, którzy przedstawili program patriotyczny. Gratulujemy występu!

DZIEŃ KOTA - PRZEDSZKOLE

Dzień Kota w przedszkolu.

WALENTYNKI - PRZEDSZKOLE

Zabawy walentynkowe.

Przejdź do - BAL KARNAWAŁOWY - PRZEDSZKOLE

BAL KARNAWAŁOWY - PRZEDSZKOLE

Bal karnawałowy w przedszkolu odbył się 5 lutego. Zarówno dzieci z grupy Biedronek, jak i Motylków z ogromną radością tańczyły do muzyki, uczestniczyły w zabawach, konkursach i prezentowały swoje stroje. Na zakończenie zostali wybrani Król i Królowa Balu w obu grupach, którym wręczono pamiątkowe upominki. Zapraszamy do oglądania naszej galerii.

LEPIMY BAŁWANA - BIEDRONKI

Biedronki lepią bałwana :)

Przejdź do - ZIMOWE ZABAWY ZE ŚNIEGIEM - BIEDRONKI

ZIMOWE ZABAWY ZE ŚNIEGIEM - BIEDRONKI

Zabawa ze śniegiem w grupie Biedronek.

01.2021