Pracownicy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Rok szkolny 2019/2020

Nauczyciele:

Imię i nazwisko funkcja/przedmiot
mgr Jacek Michalski
dyrektor szkoły, historia
mgr Małgorzata Dziedzic
wicedyrektor, przyroda, biologia
mgr Władysława Bręczewska język polski
mgr Aleksandra Zasadowska język polski, historia, WDŻWR
mgr Anna Nowakowska język polski
mgr Karolina Krispin język polski
mgr Anna Koczorowska  matematyka
mgr Joanna Klawiter-Ciesielska matematyka
mgr Joanna Beardshall matematyka
mgr Mateusz Wiśniewski matematyka
mgr Bogusława Ziółkowska informatyka
mgr Alicja Rutkowska przyroda, biologia, świetlica
mgr Marta Stępkowska-Helińska chemia
mgr Jakub Błaszak fizyka
dr Małgorzata Bierkowska geografia
mgr Agata Górecka geografia, technika
mgr Joanna Czarnota-Mieczkowska historia, WOS
mgr Beata Deptuła język angielski
mgr Bohdana Nic język angielski
mgr Agnieszka Niedziałkowska język angielski
ks. mgr Mirosław Goślinowski religia
mgr Agnieszka Winkowska religia
mgr Agnieszka Wielgus religia, świetlica
mgr Romuald Graul muzyka
mgr Aleksandra Kucewicz-Wasilewska plastyka
mgr Przemysław Zając wychowanie fizyczne, basen
mgr Aleksander Koczorowski wychowanie fizyczne, basen
mgr Ewa Machera wychowanie fizyczne, basen, edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Krzysztof Żołnowski wychowanie fizyczne
mgr Beata Bednarkiewicz język niemiecki
mgr Katarzyna Popiel język niemiecki, doradztwo zawodowe, świetlica
mgr Anna Przybylska-Zielińska edukacja wczesnoszkolna, muzyka
mgr Danuta Durda edukacja wczesnoszkolna 
mgr Agnieszka Baranowska edukacja wczesnoszkolna 
mgr Mariola Siuda edukacja wczesnoszkolna 
mgr Wiesława Witkowska edukacja wczesnoszkolna 
mgr Violetta Rajpold-Klarkowska edukacja wczesnoszkolna
mgr Kinga Nowacka edukacja wczesnoszkolna
mgr Edyta Ostromęcka edukacja wczesnoszkolna, logopeda
mgr Violetta Frelichowska edukacja wczesnoszkolna
mgr Justyna Bych edukacja przedszkolna
mgr Paulina Przyłódzka edukacja przedszkolna
mgr Hanna Małachowska świetlica
mgr Łukasz Borzych świetlica
mgr Kinga Słomińska pedagog szkolny
mgr Edyta Piecyk psycholog szkolny
mgr Marta Pawluś biblioteka, logopeda, rewalidacja ind., logopeda
mgr Michał Niedbała nauczyciel wspomagający
mgr Klaudia Jaronieska nauczyciel wspomagający

 Administracja i obsługa szkoły:

p. Katarzyna Rogowska
p. Dorota Urban
p. Gabriela Cieślak
p. Katarzyna Olszewska
p. Renata Srokosz
p. Agnieszka Olszewska
p. Beata Kamińska
p. Wioleta Zdziebko
p. Małgorzata Sentkowska
p. Eliza Ziółkowska
p. Małgorzata Kamińska
p. Katarzyna Czarnowska
p. Izabela Przydatek
p. Iwona Mikulska
p. Aleksandra Grabowska
p. Stanisław Szczukowski