Jesteś tutaj: Start / Aktualności / DZIĘKUJEMY !

DZIĘKUJEMY !

11.2022

14 listopada 2022 r. ostatecznie zakończyliśmy akcję szycia małpek i razem z Panią Justynką z sekretariatu, a także uczennicami klasy 8d - Amelką, Michasią i Zuzią, spakowaliśmy małpki w dwa wielkie kartony, które jutro z samego rana odbierze kurier firmy przewozowej.
Uszyte małpki trafią do dzieci w Zespołach Ratownictwa Medycznego i na Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych.
Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim uczniom, którzy tak licznie i chętnie włączyli się w akcję szycia małpek.
Niewiarygodne, ale w czasie zaledwie dwóch tygodni daliście radę uszyć aż 100 małpek.
Podziękowania należą się również rodzicom oraz wszystkim osobom, które pomagały Wam w tym przedsięwzięciu.
Mamy nadzieję na równie wielki odzew podczas następnych akcji, które najprawdopodobniej ogłosimy jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.
Beata Bednarkiewicz we współpracy z Panią Agnieszka Maciejewską – koordynatorką Oddziału Regionalnego Kujawsko – Pomorskiego Fundacji Dr Clown ????