Szkoła Podstawowa w Niemczu

Pracownicy

Rok szkolny 2018/2019

Nauczyciele:

Imię i nazwisko funkcja/przedmiot
mgr Małgorzata Dziedzic dyrektor szkoły, przyroda, biologia
mgr Beata Bednarkiewicz wicedyrektor, język niemiecki
mgr Władysława Bręczewska język polski
mgr Aleksandra Zasadowska język polski, historia, WDŻWR
mgr Anna Nowakowska język polski
mgr Karolina Krispin język polski
mgr Anna Koczorowska  matematyka
mgr Joanna Klawiter-Ciesielska matematyka
mgr Mateusz Wiśniewski matematyka
mgr Bogusława Ziółkowska informatyka, przyroda, biologia
mgr Alicja Rutkowska przyroda, biologia
mgr Joanna Rycio-Sawiełajc chemia
mgr Jakub Błaszak fizyka, edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Małgorzata Bierkowska geografia
mgr Joanna Czarnota-Mieczkowska historia
mgr Beata Deptuła język angielski
mgr Bohdana Nic język angielski, świetlica
mgr Agnieszka Niedziałkowska język angielski
ks. mgr Mirosław Goślinowski religia
mgr Agnieszka Winkowska religia
mgr Agnieszka Wielgus religia, WDŻWR, świetlica
mgr Agata Górecka technika
mgr Romuald Graul muzyka
mgr Agata Głuszkowska-Puton plastyka
mgr Przemysław Zając wychowanie fizyczne, basen
mgr Aleksander Koczorowski wychowanie fizyczne
mgr Ewa Machera wychowanie fizyczne, basen, świetlica
mgr Krzysztof Żołnowski wychowanie fizyczne, basen
mgr Katarzyna Popiel język niemiecki
mgr Anna Przybylska-Zielińska edukacja wczesnoszkolna, muzyka
mgr Danuta Durda edukacja wczesnoszkolna 
mgr Agnieszka Baranowska edukacja wczesnoszkolna 
mgr Mariola Siuda edukacja wczesnoszkolna 
mgr Wiesława Witkowska edukacja wczesnoszkolna 
mgr Violetta Rajpold-Klarkowska edukacja wczesnoszkolna
mgr Paulina Frankiewicz edukacja wczesnoszkolna
mgr Kinga Nowacka oddział przedszkolny
mgr Edyta Ostromęcka oddział przedszkolny
mgr Hanna Małachowska świetlica
mgr Łukasz Borzych świetlica
mgr Kinga Słomińska pedagog szkolny
mgr Marta Pawluś biblioteka, logopeda, rewalidacja ind.
mgr Michał Niedbała nauczyciel wspomagający
mgr Violetta Frelichowska urlop dla poratowania zdrowia
mgr Joanna Beardshall urlop wychowawczy

 Administracja i obsługa szkoły:

Katarzyna Rogowska
Dorota Urban
Gabriela Cieślak
Katarzyna Olszewska
Renata Srokosz
Agnieszka Olszewska
Beata Kamińska
Wioleta Zdziebko
Bernadeta Borkowska
Małgorzata Sentkowska
Eliza Ziółkowska
Małgorzata Kamińska
Edward Kamiński
Katarzyna Czarnowska